Prowadzenie TikToka

Prowadź TikToka i docieraj do swoich odbiorców

Szukasz pomocy w prowadzeniu konta na TikToku? Skorzystaj ze sprawdzonych porad. W krótkim czasie zbuduj popularny profil i docieraj do tysięcy nowych odbiorców. Podane ceny są kwotami miesięcznymi.

Pakiet startowy
płatny jednorazowo w pierwszym miesiącu

1999 zł netto Wybieram

Warsztat projektowy

Raport video z analizą konkurencji

Stworzenie strategii na 3 miesiące

Lista dobrych praktyk (aplikacje pomocnicze, wskazówki i sprzęt)

Checklista tworzenia TikToków

Omówienie materiałów w formie video

Stworzenie i konfiguracja TikToka dla klienta

5

Inspiracji dotyczących kont z Waszej branży

5

Inspiracji dotyczących TikToków z Waszej branży

10

Scenariuszy na realizacje TikToków

Wybieram
Miesięczna subskrypcja Budujemy
na spokojnie

3999 zł netto
Budujemy
na grubo

5999 zł netto
Wybieram Wybieram
Publikacja TikToków realizowanych przez Influencerów min. 4 miesięcznie min. 8 miesięcznie
Rekomendacje TikTok SEO
Comiesięczne raporty z efektów
Video omówienie raportu z efektów
Comiesięczne rekomendacje dalszych działań
10-dniowa kampania TIkToka Ads dla pozyskania obserwujących
Konfiguracja TikTok Ads
Koordynowanie kampanii od A do Z
Reklama video od influencera
Research i wybrów twórcy na TikToku
Wybór i współpraca z influencerem
Konfiguracja PIXELA TikToka
Targetowanie grupy docelowej
Krótki raport po 24h od startu kampanii
Krótki raport po 7 dniach od startu kampanii
Pełen raport PDF z analityką po zakończonej kampanii
Video omówienie raportu po zakończonej kampanii
Analiza porównawcza z innymi social mediami*
Posadzone drzewo z Fifteensec Media dla dobra planety
Budżet na dzienny na TikTok Adsy 100 zł 100 zł
Długość kampanii 10 dni 10 dni
Liczba tworzonych kreacji video pod kampanię min. 4 min. 8
30-minutowe konsultacje online z ekspertem miesięcznie do 1 do 2
Sposób konsultacji podczas kampanii Mail
Telefon
Mail
Telefon
Aktywne zaangażowanie klienta w cały proces 60 minut 60 minut
Moderowanie komentarzy i interakcja z obserwatorami Po stronie klienta Po stronie klienta
PODZIAŁ BUDŻETU W PAKIECIE
50% Wynagrodzenie Influencera (reklama video) 2000 3000
25% TikTok Ads 1000 1500
25% Wynagrodzenie Fifteensec Media 999 1499
Wybieram Wybieram
Kontakt i bezpłatna konsultacja

Umów się na spotkanie
i sprawdź TikToka

Wypełnij formularz, a my umówimy się z Tobą na 30-minutowe spotkanie. Sprawdzimy, czy TikTok jest dla Ciebie!

  Czym jest TikTok?

  TikTok to aplikacja mobilna, która szturmem wdarła się na salony mediów społecznościowych. Początkowo zawładnęła jedynie przedstawicielami młodych społeczności, jednak obecnie jest równie popularna wśród osób w wieku 30, 40, a nawet 50+! Platforma bazuje na krótkich materiałach wideo, które prezentowane są użytkownikom w oparciu o unikalny algorytm. Kolejne treści dobierane są na podstawie wcześniejszych aktywności odbiorcy, dzięki czemu widzi on tylko te materiały, które mieszczą się w kręgu jego zainteresowań. Co to oznacza? Otóż TikTok to doskonały kanał promocji zarówno dla marek osobistych, jak i dużych brandów. Algorytm ułatwia dotarcie nawet do wąskiej grupy docelowej, co przekłada się na sprzedaż, budowanie wizerunku czy świadomości marki wśród konsumentów.

  Walnut Unlimited podało, że aż 57% użytkowników zostało  zainspirowanych do zakupów właśnie na TikToku mimo, że wcześniej tego nie planowali!

  Prowadzenie TikToka – wykreuj nowoczesny wizerunek swojej marki!

  Jesteśmy agencją marketingową, która specjalizuje się w prowadzeniu TikToka oraz realizacji kampanii marketingowych na platformie. Zrealizowaliśmy projekty dla różnych branż. Od kosmetyków, platformy edukacyjnej dla dzieci, diety pudełkowe na platformach do gier RPG skończywszy.  Dlatego, dzisiaj wiemy, że na tym medium może znaleźć się dosłownie każda branża o ile ma pomysł, jak to zrobić dobrze. Jest to bowiem niezwykle dynamiczny kanał społecznościowy, który pozwala na nawiązanie wyjątkowej relacji z odbiorcami. Właśnie dlatego zdecydowanie nie warto bagatelizować potęgi TikToka, a konsekwentnie realizowana strategia komunikacji wewnątrz aplikacji jest kluczem do sukcesu każdego brandu. Prowadzenie konta na TikToku stało się swego rodzaju standardem w świecie firmowych mediów społecznościowych, przede wszystkim z uwagi na niezwykle szeroki zakres możliwości interakcji z odbiorcami oraz świetnie przystosowany panel do mierzenia danych analitycznych. To innowacyjna aplikacja, która wykreuje równie innowacyjny wizerunek twojego brandu!

  Prowadzenie konta na TikToku – jak pracujemy?

  Wyróżniamy się pudełkowymi rozwiązaniami w modelu Influencer Marketing + TikTok Ads. Co to oznacza? Wystarczy 30-minutowa konsultacja, wybór optymalnego pakietu dla twojej firmy, a resztą zajmujemy się my. Szukamy odpowiedniego twórcę na TikToku, konfigurujemy płatną promocję na platformie TikTok Ads i raportujemy wyniki. Jesteśmy certyfikowanymi analitykami TikTok Ads z ekspertyzą w automatyzacji procesów. Testową kampanię wdrażamy już w 14 dni od zamówienia. Nie musisz mieć konta na TikToku, żeby się na nim reklamować. Jeśli chcesz budować jednak własny profil, również Ci w tym pomożemy! Pracujemy w ścisłym harmonogramie i stawiamy na szczerą oraz transparentną komunikację, co przekłada się na wysoki komfort pracy zarówno dla nas, jak i dla naszych Klientów. Dlatego znajdziesz u nas na stronie przejrzysty cennik naszych usług i stałą procedurę wdrażania kampanii. Tworząc treści na TikToka nasi influencerzy nie tylko podążają za trendami, ale również sami je wyznaczają, dzięki czemu osiągamy satysfakcjonujące wyniki i przyciągamy uwagę odbiorców. 

  Prowadzenie profilu TikTok – dlaczego warto oddać go w ręce specjalistów?

  Efektywne prowadzenie TikToka wymaga dużych nakładów pracy, wiedzy marketingowej, kreatywności, dostępu do dedykowanych narzędzi oraz…czasu. Publikowane materiały powinny być bowiem nie tylko ciekawe dla odbiorcy, ale również doskonałe pod kątem jakości czy treści. Filmy muszą także odpowiadać na potrzeby i preferencje grupy docelowej oraz wyróżniać się na tle konkurencji, dlatego niezwykle istotne jest tutaj holistyczne podejście do każdej branży. Dlatego każda branża można z nami współpracować, natomiast nasze główne specjalizacje to branża beauty, szeroko pojętą rekrutacja i sektor IT. Nie bez znaczenia jest również skrupulatne weryfikowanie danych analitycznych, które pozwalają wyciągać niezwykle wartościowe wnioski na temat odbiorców danego kanału. Istotnych jest tu wiele parametrów, takich jak m.in. źródło pochodzenia danego użytkownika, czas spędzony na oglądaniu materiału, jego wiek, płeć, zainteresowania oraz szereg innych czynników. Prowadzenie profilu TikTok to ciężka i bardzo kreatywna praca, dlatego jeśli nie czujesz się na siłach do realizacji tego typu działań, lepiej oddaj je w ręce doświadczonych specjalistów. W przeciwnym razie potencjał tej platformy może nie zostać przez ciebie wykorzystany. Czy na pewno cię na to stać?

  Jeśli czujesz, że dotychczasowe prowadzenie profilu TikTok twojej firmy nie wykorzystuje swojego potencjału, skontaktuj się z naszą agencją. Z przyjemnością pomożemy ci w zbudowaniu przejrzystej strategii komunikacji opartej na silnej i przemyślanej koncepcji!

  A może chcesz wdrożyć komunikację na TikToku jako zupełnie nowy kanał promocji? Nasi specjaliści doskonale cię do tego przygotują i przejmą na swoje barki lwią część obowiązków. Będziemy twoim wsparciem na każdym etapie współpracy!